DORADZTWO

Home / Usługi i rozwiązania / Doradztwo

W ramach consultingu

oferujemy Państwu wsparcie eksperta i profesjonalne doradztwo we wdrożeniu właściwych i efektywnych rozwiązań, w każdym indywidualnym przypadku u klienta. Wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży sprzedaży i szczegółowa wiedza z zakresu zarządzania pozwalają nam umiejętnie dopasować sposoby rozwiązania problemu do konkretnych sytuacji biznesowych.

W ramach sesji konsultingowych

proponujemy Państwu spojrzenie na firmę okiem zewnętrznego eksperta, który po wnikliwej analizie przedstawi rozwiązanie „skrojone na miarę” Państwa obecnych potrzeb i wyzwań, dodatkowo zadba o właściwe wdrożenie zdobytej wiedzy oraz nowych umiejętności.

Usługi doradcze prowadzi zawsze indywidualnie ekspert Lech Dworaczyński. Z racji wysokich kwalifikacji i bogatego specjalistycznego doświadczenia w sprzedaży koncentruję się wówczas na biznesie sensu stricto i szuka właściwych rozwiązań zaistniałej sytuacji problemowej.

W zakresie usług doradczych proponujemy Państwu również możliwość wynajęcia eksperta w charakterze Interim Managera, czyli „Menedżera do wynajęcia”. Ekspertowi zewnętrznemu łatwiej jest podejmować trudne, choć konieczne decyzje z perspektywy kondycji firmy, ponieważ jako osoba z zewnątrz nie musi skupiać się na dobrych relacjach z zarządem czy pracownikami, ale może spojrzeć na dany temat z szerszej perspektywy. Dobre przygotowanie merytoryczne, doświadczenie i odporność na sytuacje stresowe pozwalają mu bez zbędnych emocji podejmować i wdrażać trudne decyzje biznesowe.

Dane kontaktowe

Budynek Delta House
ul. Sycowska 44, 51-319 Wrocław

biuro@dworaczynski.pl

Lech Dworaczyński

+48 71 320 72 09

lech@dworaczynski.pl

MASZ PYTANIA?

Wyślij wiadomość


[recaptcha]