PROFIL EKSPERTA

Home / Profil eksperta

LECH DWORACZYŃSKI

Aktywny zawodowo przedsiębiorca, udziałowiec firm z różnych branż, członek rad nadzorczych, inwestor private equity,
doradca w zakresie sprzedaży i obsługi klienta, zarówno
w tak zwanym „realu” jak i sieci.

lech-dworaczynski

W ramach działalności doradczej swoim doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami dotyczącymi branży sprzedażowej dzieli się w prasie branżowej (Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, Forbes), portalach branżowych (MenedżerSprzedaży.pl, Manager na obcasach, nf.pl) oraz blogu Dworaczynski.pl.

Na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczął własną działalność, zdobywając umiejętności w zakresie sprzedaży i relacji z klientami. Przez 6 lat obrót agencji stanowił ponad 33% udziału sprzedaży Commercial Union Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., uzyskując tym samym 7% udziału w całym polskim rynku sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Założył również pierwszą w Polsce multiagencję sprzedającą ubezpieczenia życiowe przez Internet – Ubezpieczeniaonline.pl Sp. z o.o. Na potrzeby klientów i Towarzystw Ubezpieczeniowych, spółka uruchomiła pierwsze realnie działające systemy leadowe, łączące zainteresowanych klientów z profesjonalnymi pośrednikami ubezpieczeniowymi. Wykorzystując zdobyte doświadczenia, nadal bezpośrednio zaangażowany w rozwijanie rynków wsparcia sprzedaży i ułatwień dla klientów w wyborze właściwych dostawców.

Dane kontaktowe

Budynek Delta House
ul. Sycowska 44, 51-319 Wrocław

biuro@dworaczynski.pl

Lech Dworaczyński

+48 71 320 72 09

lech@dworaczynski.pl

MASZ PYTANIA?

Wyślij wiadomość


[recaptcha]