KONSULTACJE BIZNESOWE

Home / Usługi i rozwiązania / Konsultacje biznesowe

W obliczu ciągłych zmian rynkowych prowadzenie dobrze prosperującej firmy nie jest zadaniem prostym i wymaga stałej analizy realiów rynkowych oraz precyzyjnego dopasowania do nich własnych działań.

Biorąc pod uwagę, że potrzeby klientów zmieniają się aktualnie bardzo szybko, rozumiemy że podejmowanie właściwych decyzji biznesowych nie jest zadaniem łatwym i często przysparza wielu problemów.
Dlatego dajemy Państwu możliwość skorzystania z wyjątkowej usługi konsultacji biznesowych prowadzonych przez Lecha Dworaczyńskiego. Jeżeli chciałbyś poznać opinię zewnętrznego eksperta, na temat Twoich pomysłów na rozwój firmy oraz skonfrontować zakładane wyniki i określone cele, to ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Rolą eksperta będzie ocena firmy i przyjętego modelu działania pod kątem opłacalności i dostosowania do aktualnych potrzeb rynkowych oraz omówienie obszarów, nad którymi należy się głębiej zastanowić.


Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz umówić się na prywatne spotkanie, czy może wolisz porozmawiać przez telefon lub via Skype. Czas trwania konsultacji zależy od Twoich indywidulanych potrzeb.

Dane kontaktowe

Budynek Delta House
ul. Sycowska 44, 51-319 Wrocław

biuro@dworaczynski.pl

Lech Dworaczyński

+48 71 320 72 09

lech@dworaczynski.pl

MASZ PYTANIA?

Wyślij wiadomość


[recaptcha]