Proponujemy profesjonalne szkolenia w naszym Centrum Konferencyjnym Pałac Bagatela w Czekanowie pod Ostrowem Wielkopolskim. W skład kompleksu wchodzą między innymi sale szkoleniowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Posiadamy salę konferencyjną mogącą pomieścić około 20 osób w komfortowym ułożeniu naradowym oraz mniejsze sale szkoleniowe.

Centrum Konferencyjne Pałac Bagatela stanowi idealną bazę konferencyjno-szkoleniową, a nowoczesne urządzenia audiowizualne i profesjonalne nagłośnienie sprawiają, że oferowane przez nas szkolenia przeprowadzane są na najwyższym poziomie merytorycznym, jak i logistycznym.

Lokalizacja Centrum Konferencyjnego Pałac Bagatela jest niewątpliwie bardzo cennym atutem. Atrakcyjne położenie na terenie parku krajobrazowego wspisanego do rejestru zabytków, a jednocześnie szybki i łatwy dojazd samochodem, pozwalają na spędzenie czasu w spokojnym i komfortowym otoczeniu przyrody. Serdecznie zachęcamy do udziału w naszych szkoleniach organizowanych w Centrum Konferencyjnym Pałac Bagatela.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Centrum Konferencyjnym Pałac Bagatela